Tootja: Candy
Mudel: 36900929
EAN: 8016361970779
Candy CBG6250/1X. Maksimaalne tõmbevõimsus: 620 m³/h, Tõmbamise tüüp: Toruga/retsirkuleeriv, Äratõmbetõhususe klass: C. Tüüp: Sisseehitatud, Toote värv: Roostevaba teras, Kontrolli tüüp: Nööbid. Pirni võimsus: 4 W, Pirnide arv: 2 pirn(id), Pirni tüüp: LED. Energiatõhususe klass: C, Aastane energiakulu: 77 kWh, Energiatõhususe skaala: A+++ kuni D. Laius: 520 mm, Sügavus: 283 mm, Kõrgus (minimaalne): 28 cm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Tüüp | Sisseehitatud |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Väljalaske paigutus | Ülaosa |
| Heitgaasiotsiku läbimõõt | 15 cm |
| Mootorite arv | 1 |
| Toimimine | |
| Maksimaalne tõmbevõimsus | 620 m³/h |
| Tõmbamise tüüp | Toruga/retsirkuleeriv |
| Äratõmbetõhususe klass | C |
| Valgustõhususe klass | A |
| Rasva filtrimistõhususe klass | C |
| Kiiruste arv | 3 |
| Müratase (suur kiirus) | 67 dB |
| Müratase | 67 dB |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 65 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 75 cm |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | C |
| Energiatõhususe skaala | A+++ kuni D |
| Aastane energiakulu | 77 kWh |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 520 mm |
| Sügavus | 283 mm |
| Kõrgus (minimaalne) | 28 cm |
| Kaal | 6,5 kg |
| Valgustus | |
| Pirni võimsus | 4 W |
| Pirnide arv | 2 pirn(id) |
| Pirni tüüp | LED |
| Valgustustihedus | 262 lx |
| Filtreerimine | |
| Eemaldatav filter | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 8 kg |