Tootja: Bosch
Mudel: DRC97AQ50
EAN: 4242005103973
Bosch Serie 6 DRC97AQ50. Maksimaalne tõmbevõimsus: 760 m³/h, Tõmbamise tüüp: Toruga/retsirkuleeriv, Äratõmbetõhususe klass: A. Tüüp: Sisseehitatud lagi, Toote värv: Roostevaba teras, Juhtme pikkus: 1,3 m. Rasvafiltri tüüp: Roostevaba teras. Pirnide arv: 4 pirn(id). Energiatõhususe klass: A, Energiatõhususe skaala: A+++ kuni D, Ühendatud koormus: 160 W
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
BOSCH Stropna napa DRC97AQ50 | €1429.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Sisseehitatud lagi |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Juhtme pikkus | 1,3 m |
| Heitgaasiotsiku läbimõõt | 15 cm |
| Sertifikaat | CE, VDE |
| Toimimine | |
| Maksimaalne tõmbevõimsus | 760 m³/h |
| Tõmbamise tüüp | Toruga/retsirkuleeriv |
| Äratõmbetõhususe klass | A |
| Valgustõhususe klass | A |
| Rasva filtrimistõhususe klass | E |
| Retsirkulatsiooni maksimaalne võimsus | 560 m³/h |
| Kiiruste arv | 3 |
| Intensiivkiirus | Jah |
| Müratase (keskmine kiirus) | 44 dB |
| Müratase (aeglane kiirus) | 41 dB |
| Müratase | 56 dB |
| Müratase (suur kiirus) | 56 dB |
| Müratase (intensiivne kiirus) | 68 dB |
| Müratase (retsirkulatsiooni režiim) | 69 dB |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 65 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 65 cm |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A |
| Energiatõhususe skaala | A+++ kuni D |
| Ühendatud koormus | 160 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Filtreerimine | |
| Rasvafiltri tüüp | Roostevaba teras |
| Pestav filter | Jah |
| Nõudepesumasinakindel filter | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 900 mm |
| Sügavus | 500 mm |
| Kaal | 26,7 kg |
| Paigalduskoha laius | 88,8 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 48,7 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 29,9 cm |
| Valgustus | |
| Pirnide arv | 4 pirn(id) |
| Hämardatav valgustus | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |