| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.trajektorija.lt |
TOMY TOOMIES T-Rex ball collector E73254 /2 | €28.86 |
|
intop.lt |
TOMY stumdukas Pic & Push T-Rex, E73254 | €30.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 1 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 6 kuu(d) |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Looma tüüp | Dinosaurus |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Motoorika treenimine |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 200 g |
| Sügavus | 360 mm |
| Laius | 160 mm |
| Kõrgus | 400 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi sügavus | 350 mm |
| Pakendi kõrgus | 260 mm |