Tootja: Bestway
Mudel: 65097
EAN: 6942138961584
Bestway 65097. Soovituslik kasutus: Reisimine/puhkus, Tüüp: Täispuhutav paat, Toote värv: Must, Roheline. Laius: 1000 mm, Pikkus: 2700 mm, Kõrgus: 570 mm. Minimaalne tellimiskogus: 1 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 24 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Soovituslik kasutus | Reisimine/puhkus |
| Tüüp | Täispuhutav paat |
| Toote värv | Must, Roheline |
| Materjal | PVC |
| Inimeste arv | 1 isik(ut) |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 150 kg |
| Mootori alus | |
| Kambrite arv | 3 |
| Täispuhutav põhi | |
| Käepide(med) | |
| Õngeridva hoidik | |
| Istekohtade arv | 1 iste(med) |
| ITF-14 vöötkood | 06942138982336 |
| Intrastati kood | 89031010 |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1000 mm |
| Pikkus | 2700 mm |
| Kõrgus | 570 mm |
| Kaal | 9 kg |
| Pakendi laius | 390 mm |
| Pakendi sügavus | 750 mm |
| Pakendi kõrgus | 190 mm |
| Pakendi ruumala | 61000 cm³ |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 1 |
| Kaasas aer(ud) | |
| Kaasasolevate aerude arv | 1 |
| Koos paranduslapiga | |
| Käsitsi töötav õhupump | |
| Logistika andmed | |
| Minimaalne tellimiskogus | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 24 tk |