Tootja: Bestway
Mudel: 34009
EAN: 66941607320336
Bestway 34009. Soovituslik kasutus: Bassein, Tüüp: Täispuhutav paat, Toote värv: Mitmevärviline. Laius: 770 mm, Pikkus: 1260 mm, Kõrgus: 290 mm. Minimaalne tellimiskogus: 12 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 480 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Soovituslik kasutus | Bassein |
| Tüüp | Täispuhutav paat |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Vinüül |
| Täispuhutav põhi | |
| Käepide(med) | |
| Vedamisrõngas | |
| Kaitseventiil | |
| Intrastati kood | 95069990 |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 770 mm |
| Pikkus | 1260 mm |
| Kõrgus | 290 mm |
| Kaal | 680 g |
| Suurus õhust tühjaks lastuna (L x P) | 1370 x 890 mm |
| Pakendi laius | 198 mm |
| Pakendi sügavus | 198 mm |
| Pakendi kõrgus | 55 mm |
| Pakendi ruumala | 31000 cm³ |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 1 |
| Koos paranduslapiga | |
| Logistika andmed | |
| Minimaalne tellimiskogus | 12 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 480 tk |