Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Rullisüdamiku läbimõõt | 5,08 cm |
| Prindikandja kaal | 130 g/m² |
| Printimismaterjali säilivusaeg | 1 aasta(t) |
| Viimistlus | Matt |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Kasutustemperatuur (T-T) | 59 - 95 °F |
| Muud funktsioonid | |
| Printimismaterjali läbipaistmatus | 96 protsenti |
| Rullisüdamiku suurus | 2 " |
| Printimismaterjali heledus | 90 |
| Printimismaterjali valgesus | 144 |