Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Rulli pikkus | 30,5 m |
| Rulli laius | 61 cm |
| Suurus | 61 cm |
| Prindimeedia paksus | 150 µm |
| Prindikandja kaal | 184 g/m² |
| Päritoluriik | Jaapan |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 177 mm |
| Pakendi sügavus | 667 mm |
| Pakendi kõrgus | 177 mm |
| Pakendi kaal | 7,35 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 113 cm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 684 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 12 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 48025590 |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 12 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 36 tk |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 377 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 381 mm |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 113 cm |
| Muud funktsioonid | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 36 tk |