Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Rulli pikkus | 50 m |
| Rulli laius | 61 cm |
| Prindimeedia paksus | 78 µm |
| Prindikandja kaal | 90 g/m² |
| Printimismaterjali säilivusaeg | 2 aasta(t) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 17 - 23 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 17 - 23 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 45 - 55 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 45 - 55 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |