| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Bosch Bosc Verlängerungsschlauch BHZUFEH | €36.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sobilikud tolmuimeja tüübid | Universaalne |
| Toote tüüp | Voolik |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Bosch |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 450 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 67 mm |
| Pakendi sügavus | 272 mm |
| Pakendi kõrgus | 385 mm |
| Pakendi kaal | 600 g |