| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
329 geomag glow recycled 42 | €28.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Neodüümmagnetiga mänguasi |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Magnet | |
| Päritoluriik | Šveits |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 190 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |
| Pakendi kaal | 566 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Tükkide arv | 42 tk |
| Logistika andmed | |
| Toote tollikood (TARIC) | 95030099 |