| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
TOSHIBA BULK X300 - PERFORMANCE HARD DRIVE 14TB (512MB) | €435.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 14000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | PC |
| Mäluseadme puhvri suurus | 512 MB |
| Keskmine latentsusaeg | 4,17 ms |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^14 bits read |
| Toshiba Dynamic Cache Technology | |
| Toshiba Stable Platter Technology | |
| Advanced Format (AF) | |
| Löögiandur | |
| Kohalike käskude järjekord (NCQ) | |
| Müratase (tühirežiimis) | 20 dB |
| Keskmine rikke tekkimise aeg (MTTF) | 600000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 147 mm |
| Sügavus | 26,1 mm |
| Kõrgus | 101,6 mm |
| Kaal | 720 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 6,91 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,03 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 136 mm |
| Pakendi sügavus | 60 mm |
| Pakendi kaal | 915 g |
| Pakendi kõrgus | 189 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,75 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 250 G |