| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Toshiba X300 Performance 4TB, SATA 6Gb/s, bulk | €144.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 4000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,6 mm |
| Sügavus | 26,1 mm |
| Kõrgus | 147 mm |
| Kaal | 720 g |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Kogus | 1 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |