| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Жёсткий диск Toshiba 1TB P300 7200RPM 64MB | €61.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | PC |
| Käigultvahetus | |
| Mäluseadme puhvri suurus | 64 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Start/stop-tsüklid | 300000 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 450 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 6,4 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 3,7 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,67 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 1,04 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 350 G |