| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TOSHIBA MG08 SERIES MG08ACA14TE | €425.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 14000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | PC |
| Käigultvahetus | |
| Mäluseadme puhvri suurus | 512 MB |
| Müratase (tühirežiimis) | 20 dB |
| Keskmine rikke tekkimise aeg (MTTF) | 2500000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,6 mm |
| Kõrgus | 147 mm |
| Sügavus | 26,1 mm |
| Kaal | 720 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 7,63 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4 W |
| Võimsustarve (lugemisel) | 7,63 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Muud funktsioonid | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 248 Mbit/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,75 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3 G |
| Kasutamiskõrgus | -305 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | -305 - 12192 m |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 250 G |