| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Toshiba MG08 3.5" 16 TB Serial ATA III | €339.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 16000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 512 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Müratase (tühirežiimis) | 20 dB |
| Keskmine rikke tekkimise aeg (MTTF) | 2500000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kaal | 720 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 70 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 250 G |
| Kasutamiskõrgus | 305 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 305 - 12192 m |
| Löögikoormus kasutamisel | 0,25 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 3 G |