| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Toshiba MG06ACA800E sisemine kõvaketas 3.5" 8000 GB Jada ATA | €301.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 8000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA |
| Tüüp | HDD |
| Mäluseadme puhvri suurus | 256 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 230 MiB/s |
| Workload rate limit | 550 TB/aastas |
| Keskmine rikke tekkimise aeg (MTTF) | 2500000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 770 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 6,4 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 9,1 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,75 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3 G |
| Kasutamiskõrgus | -305 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | -305 - 12192 m |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 250 G |