Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 5000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 205 MiB/s |
| Kirjutamisotsing | 9,5 ms |
| Lugemisotsing | 8,5 ms |
| Keskmine latentsusaeg | 4,17 ms |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1400000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Kiirstardi juhend | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 6 W |
| Võimsustarve (lugemisel) | 11,3 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 11,3 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,25 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 5 G |
| Kasutamiskõrgus | -305 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | -305 - 12192 m |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 300 G |