Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1800 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10500 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 260 MiB/s |
| Keskmine latentsusaeg | 2,86 ms |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kaal | 230 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,6 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 8,1 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |