| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
Toshiba AL15SEB030N, 2.5", 300 GB, 10500 RPM | €120.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 300 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10500 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 222,5 MiB/s |
| Keskmine rikke tekkimise aeg (MTTF) | 2000000 h |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 3 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 230 g |