| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Toshiba 600GB SAS2 2.5" 2.5" SAS | €286.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 600 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 16 MB |
| Kõvaketta peade arv | 6 |
| Kirjutamisotsing | 4,4 ms |
| Lugemisotsing | 4 ms |
| Track-to-Track otsinguaeg | 0,2 ms |
| Keskmine latentsusaeg | 2,99 ms |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| Muud funktsioonid | |
| Toitenõuded | +5V (±5%), 12V (±5%) |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Sisemine | |
| Kõvaketta plaatide arv | 3 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 220 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,5 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3048 m |
| Löögikoormus kasutamisel | 100 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 400 G |