| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Toshiba HDD Retail Kit 3.5 2TB | €182.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 5700 RPM |
| Liides | Jada ATA |
| Mäluseadme puhvri suurus | 32 MB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 102 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 4,5 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 1,5 W |
| Võimsustarve (lugemisel) | 1,5 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 3,3 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |