| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE SKYHAWK AI | €356.65 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 12000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Seiresüsteem |
| Mäluseadme puhvri suurus | 256 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 250 MiB/s |
| Start/stop-tsüklid | 300000 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 690 g |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 6,9 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 1,2 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 1,2 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,9 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Käivitusvool | 1,8 A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kõrgus mittekasutamisel | -304,8 - 12192 m |