| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.primashopping.it |
HDD Seagate Exos X22 ST22000NM001E 22TB SATA 512MB (D) mod. ST22000NM001E EAN 8719706428095 7149399 SEAGATE | €432.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 22 TB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 512 MB |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 680 g |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 5,74 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |