| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.computerxtreme.de |
Seagate Exos X - X22 22TB, 512e/4Kn, SAS | €445.17 |
|
www.f-m-shop.de |
Seagate Exos X22 ST22000NM000E - Festplatte - 22 TB - intern - 3.5" (8.9 cm) | €449.69 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 22 TB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 512 MB |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Rotational Vibration (RV) andurid | Jah |
| Keskmine rikke tekkimise aeg (MTTF) | 2500000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kaal | 680 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 5,5 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 60 °C |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 2,27 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 40 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 200 G |