| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate ST14000NM0018 sisemine kõvaketas 3.5" 14000 GB Jada ATA III | €691.81 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 14000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 256 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 249 MiB/s |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| 24/7 töö | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2500000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Kõrgus | 147 mm |
| Sügavus | 26,1 mm |
| Kaal | 690 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 5 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,27 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 250 G |