| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate Savvio 10K.6 300GB 2.5" 6G SAS 2.5" | €234.39 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 300 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 64 MB |
| Kõvaketta peade arv | 2 |
| Keskmine latentsusaeg | 2,9 ms |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 217 g |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Sisemine | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 3 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,5 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 40 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 400 G |