| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Seagate NAS 4TB IronWolf - Festplatte - Serial ATA | €134.32 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 4 TB |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | NAS |
| Käigultvahetus | Ei |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kaal | 650 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 1 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 5,5 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 300 G |