| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Seagate Exos X18 ST14000NM001J - Festplatte - verschlüsselt - 14 TB - intern - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - Puffer: 256 MB - Self-Encrypting Drive (SED) | €367.14 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 14 TB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Ketaste massiiv |
| Käigultvahetus | Jah |
| Mäluseadme puhvri suurus | 256 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| Rotational Vibration (RV) andurid | Jah |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2500000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 650 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,9 W |
| Võimsustarve (lugemisel) | 9,2 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 6,3 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 2,27 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 50 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 200 G |