Tootja: Seagate
Mudel: ST900MP0146
EAN: 0763649096789
See Seagate Enterprise ST900MP0146 sisemine kõvaketas on suurepärane valik nii serveri kui ka tööjaama jaoks. Kõvakettamaht 900 GB ning kiirus 15000 p/min tagavad, et see 2,5-tolline HDD suudab täita kõrgema mahtuvusvajadusega salvestusnõudeid. Liidesena kasutatakse SAS-i, mistõttu on see kõvaketas ühilduv paljude süsteemidega.
Lisaks suurele salvestusvõimekusele on sellel kõvakettal tõrkesagedus 2000000 tundi, muutes selle pikaajaliseks ja usaldusväärseks valikuks. Keskmine latentsusaeg on ka ainult 2 millisekundit ning kõvaketta pidev edastuskiirus 2400 MiB/s. Lisaks on kõvakettal mälupuhvri suurus 256 MB.
Seagate Enterprise ST900MP0146 on kompaktne ja kerge, kaaludes ainult 230 grammi ja mõõtmetega 15 mm x 69,8 mm x 100,5 mm. Kõvaketas töötab 5V pingega ning tarbib kasutamisel 7,6 W ja jõudeolekul 5,7 W.
See kõvaketas töötab temperatuurivahemikus 5-55 ° C ja suhtelise õhuniiskuse vahemikus 5-95%. Ta kannatab kasutamise ajal kuni 40G tööšokki ja mitteaktiivsel ajal kuni 400G šokki. Kõvaketta kasutamisel on vibratsioon 0,5G ja mitteaktiivsel ajal 2,4G. Hoiustamistemperatuur on -40 kuni 70 ° C.
Seagate Enterprise ST900MP0146 sisemine kõvaketas saadetakse koguses 1 ning sellel on HS-kood 84717050. See on suurepärane valik neile, kes otsivad suuremahulist ja usaldusväärset kõvaketast oma serveri või tööjaama jaoks.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 900 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 256 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 2400 MiB/s |
| Keskmine latentsusaeg | 2 ms |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 230 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 7,6 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 5,7 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,5 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 2,4 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 40 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 400 G |