| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE EXOS X10 | €444.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 8000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 256 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 249 MiB/s |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2500000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 650 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 8,4 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,5 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 2,27 G |
| Logistika andmed | |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 40 tk |