| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Exos 10E2400HDD 2.5 600GB SAS 10K 128MB | €169.70 |
|
datatronic.fi |
Seagate Enterprise ST600MM0039 sisäinen kiintolevy 2.5" 600 GB SAS | €395.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 600 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kaal | 222 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 6,68 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 3,44 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |