| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate Enterprise ST5000NM0084 sisemine kõvaketas 3.5" 5000 GB Jada ATA III | €342.09 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 5000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | NAS |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 216 MiB/s |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1400000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kaal | 780 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 6,9 W |
| Võimsustarve (lugemisel) | 11,27 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 5 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 300 G |