| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
SEAGATE Enter. Capacity 3.5 4TB HDD SED | €274.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 4000 GB |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 226 MiB/s |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 655 g |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 9 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 6 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 250 G |