| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Seagate Enterprise ST1800MM0149 internal hard drive 2.5" 1800 GB SAS | €278.80 |
|
www.pc21.fr |
SEAGATE EXOS 10E2400 | €452.23 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1800 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Mäluseadme puhvri suurus | 256 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Keskmine latentsusaeg | 2,9 ms |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 230 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 7,5 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,4 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,5 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 40 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 100 G |