| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate Enterprise ST1800MM0088 sisemine kõvaketas 2.5" 1800 GB SAS | €921.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1800 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | Hübriid-HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| Hübriidketta (H-HDD vahemälu | 32 GB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Kõvaketta peade arv | 8 |
| Keskmine latentsusaeg | 2,9 ms |
| Baiti sektori kohta | 4096 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 199 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 7,8 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,55 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,5 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 40 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 400 G |