| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Seagate Exos X16 12TB 7200rpm/256mb/SATA 512E | €432.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 12 TB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Ketaste massiiv |
| Mäluseadme puhvri suurus | 256 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 233 MiB/s |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Rotational Vibration (RV) andurid | Jah |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2500000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kaal | 670 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 5 W |
| Võimsustarve (lugemisel) | 9,5 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 6 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 2,27 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 50 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 200 G |