| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Seagate Exos 7E8 ST1000NM001A - Kiintolevyasema - 1 Tt - sisäinen - 3.5" - SAS 12Gb/s - 7200 kierrosta/min - puskuri: 256 MB | €140.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 215 MiB/s |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 620 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,86 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 5 G |