| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Seagate Enterprise Exos X20 3.5" 20 TB Serial ATA III | €519.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 20 TB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | PC |
| Käigultvahetus | Jah |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 272 MiB/s |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2500000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kaal | 670 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 5,4 W |
| Võimsustarve (lugemisel) | 9,4 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 6,4 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 2,27 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 40 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 200 G |