| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Seagate Desktop HDD ST1000DM003 3.5" 1000 GB Serial ATA III | €62.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Mäluseadme puhvri suurus | 64 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 210 MiB/s |
| HDD number of cylinders | 1 |
| Kõvaketta peade arv | 2 |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,6 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Kaal | 400 g |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 5,3 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,6 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Käivitusvool | 2 A |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |