| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Seagate Desktop ATA Hard Drives NAS 4TB 3.5" 4000 GB Serial ATA III | €214.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 4000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 5900 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Mäluseadme puhvri suurus | 64 MB |
| SMART-tehnoloogia | |
| Start/stop-tsüklid | 600000 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1000000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,6 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kaal | 610 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 4,8 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 3,95 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Käivitusvool | 2 A |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Püsiv andmeedastuskiirus | 180 MB/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 80 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 300 G |