| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Seagate Constellation ST2000NM0011 internal hard drive 3.5" 2000 GB Serial ATA III | €86.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 64 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 140 MiB/s |
| Kirjutamisotsing | 9,5 ms |
| Lugemisotsing | 8,5 ms |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1200000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 71 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 8,94 W |
| Võimsustarve (lugemisel) | 9,03 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 7,8 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 6,54 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Käivitusvool | 2,1 A |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,25 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 4,9 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 300 G |