| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE CONSTELLATION.2 ST91000640NS | €178.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1024 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA |
| Mäluseadme puhvri suurus | 64 MB |
| Lugemisotsing | 8,5 ms |
| Kirjutamisotsing | 9,5 ms |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1400000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 14,8 mm |
| Kaal | 200 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 5,21 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 3,21 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Käivitusvool | 0,99 A |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Sisemine | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 400 G |