| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Seagate BarraCuda 500GB (ST500DM009) | €51.95 |
|
www.proline.lv |
Seagate Barracuda ST500DM009 internal hard drive 3.5" 500 GB Serial ATA III | €52.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Mäluseadme puhvri suurus | 32 MB |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 210 MiB/s |
| Kõvaketta peade arv | 2 |
| Baiti sektori kohta | 4096 |
| Start/stop-tsüklid | 50000 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,6 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 20,2 mm |
| Kaal | 400 g |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 5,3 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,94 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,94 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,6 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Käivitusvool | 2 A |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |