Tootja: Seagate
Mudel: ST3000DMA07
EAN: 8719706013154
Seagate Barracuda ST3000DMA07 sisemine kõvaketas on usaldusväärne ja suure mahtuvusega salvestuslahendus teie arvutile. Sellel HDD-l on 3000 GB salvestusmahtu, pakkudes piisavalt ruumi teie failidele, dokumentidele ja meediumitele. Serial ATA III liides tagab kiire ja tõhusa andmeedastuse maksimaalse ülekandekiirusega 6 Gbit/s.
See kõvaketas töötab kiirusel 5400 RPM, pakkudes kiiret ja sujuvat andmeedastust. Sellel on ka 600000 käivitamise/peatamise tsüklit parema vastupidavuse tagamiseks. Salvestusketta puhvermälu suurus 256 MB aitab sujuvamat jõudlust ja kiiremat andmetele ligipääsu.
Mõõtmetega 101,8 mm x 20,2 mm x 147 mm ja kaaluga 490 g on see kõvaketas kompaktne ja lihtne paigaldada. See talub töötemperatuure vahemikus 0°C kuni 60°C ja tööalasid -304 m kuni 3048 m.
See Seagate kõvaketas omab RoHS jätkusuutlikkuse sertifikaati ja ei sisalda halogeeni, mis teeb sellest keskkonnasõbraliku ja ohutu valiku. Sellel on ka madal energiatarbimine, puhkerežiimi energiatarbimine on 2,5 W ja lugemise/kirjutamise energiatarbimine on 3,7 W.
Kokkuvõttes on Seagate Barracuda ST3000DMA07 sisemine kõvaketas usaldusväärne ja tõhus salvestuslahendus teie arvutile, pakkudes suurt mahutavust, kiiret andmeedastust ja energiatõhusust.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE BARRACUDA ST3000DMA07 | €112.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 3000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | PC |
| Mäluseadme puhvri suurus | 256 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Start/stop-tsüklid | 600000 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Kõrgus | 20,2 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kaal | 490 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,25 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 3,7 W |
| Võimsustarve (lugemisel) | 3,7 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 2,5 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Käivitusvool | 2 A |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Ei sisalda | Halogeen |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | -304 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | -304 - 12192 m |