Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 10 TB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Mäluseadme puhvri suurus | 256 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 220 MiB/s |
| Baiti sektori kohta | 4096 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 650 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 6,8 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,8 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,5 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Käivitusvool | 1,8 A |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |