Tootja: Origin Storage
Mudel: IBM-600SAS/10-S6
EAN: 5054629700846
Origin Storage IBM-600SAS/10-S6. Kõvaketta suurus: 2.5", Kõvakettamaht: 600 GB, Kõvaketta kiirus: 10000 RPM
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage IBM-600SAS/10-S6 sisemine kõvaketas 2.5" 600 GB SAS | €232.74 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 600 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Kõvaketta peade arv | 4 |
| Keskmine latentsusaeg | 2,9 ms |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Renoveeritud | |
| Ühilduvad tooted | IBM/Lenovo BladeCenter E (8677), IBM/Lenovo BladeCenter H (8852), IBM/Lenovo BladeCenter HC10 (7996-XXX), IBM/Lenovo BladeCenter HS12 (1916, 8014, 8028-xxx), IBM/Lenovo BladeCenter HS21 XM (7995-xxx), IBM/Lenovo BladeCenter HS22 7870, IBM/Lenovo BladeCenter LS21 (7971-xxx), IBM/Lenovo BladeCenter LS41 (7972-xxx), IBM/Lenovo System x3200 M3 (Xeon), IBM/Lenovo System x3250 M3 4251, 4252, 4261, IBM/Lenovo System x3400 M2 7836, 7837, IBM/Lenovo System x3500 M2 7839, IBM/Lenovo System x3550 M2 4198, 7946, IBM/Lenovo System x3650 M2 4199, 7947, IBM/Lenovo ThinkServer RD120 6444, 6445, 6446, 6447-xxx, IBM/Lenovo ThinkServer RD220, IBM/Lenovo ThinkServer RS110 6435, 6436, 6437, 6438-xxx, IBM/ Lenovo ThinkServer RS210, IBM/Lenovo ThinkServer TD200 3724, 3808, 3809-xxx, IBM/Lenovo ThinkServer TD200 3815, 3817- xxx, IBM/Lenovo ThinkServer TD200 3824, 3826, 3836-xxx, IBM/Lenovo ThinkServer TD200x 3719, 3821, 3822, 3823-xxx |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 320 g |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 6,68 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 3,44 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Käivitusvool | 0,41 A |
| Muud funktsioonid | |
| Toide USB kaudu | |
| Sisemine | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,5 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3 G |
| Kasutamiskõrgus | -304,8 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | -304,8 - 12192 m |
| Löögikoormus kasutamisel | 40 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 400 G |