Tootja: Origin Storage
Mudel: IBM-300SAS/15-S10
EAN: 5054484471912
Origin Storage IBM-300SAS/15-S10. Kõvaketta suurus: 3.5", Kõvakettamaht: 300 GB, Kõvaketta kiirus: 15000 RPM
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage IBM-300SAS/15-S10 sisemine kõvaketas 3.5" 300 GB SAS | €268.82 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 300 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Ühilduvad tooted | IBM/Lenovo System x3300 M4, IBM/Lenovo System x3500 M4 7383-xxx, IBM/Lenovo System x3530 M4, IBM/Lenovo System x3550 M4 7914-xxx, IBM/Lenovo System x3630 M4, IBM/Lenovo System x3650 M4 7915-xxx |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 850 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |