Tootja: Origin Storage
Mudel: DELL-500SATA/7-F12
EAN: 5054484145370
Origin Storage DELL-500SATA/7-F12. Kõvaketta suurus: 3.5", Kõvakettamaht: 500 GB, Kõvaketta kiirus: 7200 RPM
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | PC |
| Käigultvahetus | |
| Mäluseadme puhvri suurus | 32 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| HDD number of cylinders | 16383 |
| Kirjutamisotsing | 0,8 ms |
| Lugemisotsing | 0,6 ms |
| Keskmine latentsusaeg | 4,14 ms |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| Renoveeritud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 261 mm |
| Kaal | 850 g |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Lisatud hoiustamisketta ümbris | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 1 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 3,7 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 6,4 W |
| Võimsustarve (lugemisel) | 6,4 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,67 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 1,04 G |
| Kasutamiskõrgus | -304,8 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | -304,8 - 12192 m |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 350 G |