Tootja: Origin Storage
Mudel: DELL-500S/7-NB71
EAN: 5054484534716
Origin Storage DELL-500S/7-NB71. Kõvaketta suurus: 2.5", Kõvakettamaht: 500 GB, Kõvaketta kiirus: 7200 RPM
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Sülearvuti |
| Käigultvahetus | |
| Mäluseadme puhvri suurus | 32 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemisotsing | 13 ms |
| Track-to-Track otsinguaeg | 1 ms |
| Keskmine otsimisaeg | 13 ms |
| Keskmine latentsusaeg | 4,2 ms |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| Renoveeritud | |
| Ühilduvad tooted | Dell Latitude E6540 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 180 g |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Lisatud hoiustamisketta ümbris | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |