Tootja: Origin Storage
Mudel: DELL-1000S/5-NB45
EAN: 5055146579441
Origin Storage DELL-1000S/5-NB45. Kõvaketta suurus: 2.5", Kõvakettamaht: 1 TB, Kõvaketta kiirus: 5400 RPM
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1 TB |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Sülearvuti |
| Käigultvahetus | |
| Mäluseadme puhvri suurus | 8 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Keskmine otsimisaeg | 12 ms |
| Keskmine latentsusaeg | 5,6 ms |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| Renoveeritud | |
| Ühilduvad tooted | Dell Latitude E6220, Dell Latitude E6230, Dell Latitude E6320, Dell Latitude E6330, Dell Latitude E6420, Dell Latitude E6420 ATG, Dell Latitude E6420 XFR, Dell Latitude E6430, Dell Latitude E6430 ATG, Dell Latitude E6520, Dell Latitude E6530 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Kõrgus | 9,5 mm |
| Kaal | 180 g |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Lisatud hoiustamisketta ümbris | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,2 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 2,2 W |
| Võimsustarve (lugemisel) | 2,2 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,7 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Muud funktsioonid | |
| Ketta valmidusaeg | 4 s |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 1,5 G |
| Kasutamiskõrgus | -300 - 3000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | -400 - 15000 m |